O Nas

Architekci Dobrej Zabawy to mieszanka absolutnie wybuchowa.

Ona – Małgorzata jest uosobieniem poukładania. Zawsze, ze wszystkim zdąża na czas. Każde działanie rozpoczyna od solidnego planowania. Każde wyzwanie najpierw rozkłada na krótkie etapy, a później, jeden po drugim wszystkie realizuje. Miłośniczka zarządzania projektami. Punktualna, doskonale zorganizowana, kiedy realizuje dany projekt, dba o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.

Dobry plan to dla niej podstawa każdego działania. Bez niego? Nawet realizacja najlepszego pomysłu nie ma według niej szans na powodzenie. Dlatego jest taka skuteczna w tym co robi. Marzenia zmienia w cele, które stopniowo realizuje. Według niej rzeczy niemożliwe nie istnieją. Jeśli coś nie zostało jeszcze dokonane, to tylko dlatego, że nikt jeszcze dobrze nie przemyślał jak to zrobić.

On – Mateusz, wizjoner, ma tysiące pomysłów na godzinę. Najchętniej realizowałby je wszystkie jednocześnie. Potrafi ciężko pracować, doskonale nawiązuje nowe kontakty, bardzo dobrze buduje relacje z nowymi i dotychczasowymi klientami. Generalnie uwielbia ludzi i pracę z nimi. Nie mniej jednak nad jego pomysłami, czasami trzeba zapanować. Dobrze, że od tego jest Małgorzata.

Uwielbia kiedy jego realizacje są w centrum uwagi. Miodem dla jego uszu są pozytywne opinie na temat wydarzeń organizowanych przez Architektów Dobrej Zabawy, jednak do serca o wiele bardziej bierze sobie konstruktywną krytykę. Dzięki temu doskonale wyciąga lekcje z popełnionych błędów. Słucha, analizuje i poprawia wszystko co trzeba tak – aby w kolejnych realizacjach nie powielić tych samych błędów. Odporny na hejt. Szybko i sprawnie realizuje wszystkie stawiane przed nim zadania. Czasami pozyskuje kontakty/przedmioty/kontrakty, które są nie do zdobycia. Słynie z ułańskiej fantazji, nad którą ktoś inny musi panować. Dla dobra nas wszystkich i jego własnego przede wszystkim.

Ich różnorodność sprawia, że doskonale się uzupełniają. Jedno realizuje zadania stawiane przez drugiego. Jedno ma wizje a drugie ocenia możliwość ich realizacji. A jeśli to jest możliwe – od razu układa konkretny plan działania.

Architekci Dobrej Zabawy to młodzi ludzie, za którymi stoi dobrze sprawdzona ekipa. W organizowanych przez nich imprezach jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia klientów. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych.

To organizacja, której członkowie stawiają na sprawdzone rozwiązania, a mimo to potrafią zaskakiwać. Działają dynamicznie, ale przemyślanie. Organizują imprezy o tematyce, której nikt w danych miejscach nie poruszał. Wszędzie, gdzie się pojawiają, jest o nich głośno. Zawsze pozostawiają po sobie pozytywne wrażenie.


Architekci Dobrej Zabawy to wyjątkowy team, który zorganizuję każdą Twoją imprezę od A do Z